Čo je to vlastne potravinová intolerancia a ako veľmi dokáže ovplyvniť vaše zdravie?

 

Rozhodla som sa s vami podeliť o svoje skúsenosti prostredníctvom tlačenej knihy.

 

Zmenou stravy som sa vyliečila z ekzému.

 

Za mojím zdravotným problémom stála potravinová intolerancia. Nie je to však iba o enzýmovej nedostatočnosti, akou je táto problematika v súčasnosti prezentovaná.

O čom kniha bude?

Napriek tomu, že strava začína ľuďom čoraz viac komplikovať život, nevenuje sa jej v našom zdravotníctve dostatočná pozornosť. Od apríla 2016 som sa pomocou zmeny jedálnička zbavila dlhoročného ekzému, ktorý som dovtedy riešila kortikoidami.

 

Táto kniha nie je iba o mojom príbehu, ale o skúsenosti ďalších ľudí, ktorým sa po zmene stravy zmenil život. Je o slobode v rozhodovaní sa, je o možnosti prebrať zodpovednosť za svoje zdravie. O tom ako prekonať strach z pomyselného:

To už nič nebudem môcť jesť

a zároveň ponúka odpovede na otázku:

Ako to z dlhodobého hľadiska zvládnuť?

Čo ďalšie vám prinesie? 🙂

  • Na konkrétnych príkladoch vám ľudskou rečou vysvetlí rozdiely medzi potravinovými intoleranciami a alergiami.
  • Na základe vykonaných vedeckých štúdií vám objasní súvislosti medzi potravinovou intoleranciou a zdanlivo spolu nesúvisiacimi symptómami a diagnózami ako ADHD, ADD, reumatoidnou artritídou, neplodnosťou, migrénami a i.
  • Ukáže vám, ako môžete zistiť či aj vy náhodou nemáte potravinovú intoleranciu a prečo je dôležité nepodceňovať príznaky.
  • Inšpiruje vás na príbehoch ľudí, ktorí zmenu stravy podstúpili či už u seba alebo svojich detí ako sa z bodu TOTO JE NAD MOJE SILY dostať do stavu SOM TVORCA VLASTNÉHO ŽIVOTA A ZDRAVIA.
  • Ako si bez liekov pomôcť tak, aby sa jedlo stalo liekom.

Ak by ste chceli byť medzi prvými, ktorým napíšem hneď, ako spustím predpredaj, nechajte mi na seba svoj mail.

Na dopísanie knihy potrebujem ešte trochu času :) Hneď ako bude hotová, dám vám vedieť. Nechajte mi vaše meno a mail a ja vám napíšem hneď, ako spustím predpredaj.
Dagmar Rakovická Čanigová