• Máte rôzne druhy potravinových intolerancii a neviete ako správne nahrádzať potraviny?
 • Chceli by ste viesť plnohodnotý život aj pri potravinovej intolerancii?
 • Túžite sa cítiť skvele a pritom sa zbaviť zdravotných problémov?

Dlhé roky ma trápil ekzém kvôli intolerancii na laktózu a myslela som si, že jediným riešením sú kortikoidy. Napriek tomu, že som mliečne výrobky úplne vysadila, ekzém mi bez kortikoidov nezmizol. Dokázala som sa ho úspešne zbaviť pomocou stravy. Aj vy to môžete dokázať. Ukážem vám ako.

Som spokojná, sebavedomejšia, plná energie a hlavne už nemusím v lete nosiť dlhé oblečenie, aby mi zakrývalo ekzém. Ešte pred pár rokmi to tak nebolo.

V apríli 2016 som sa nechala vytestovať na potravinové intolerancie a zistili mi intoleranciu na: kravské, ovčie, kozie mlieko, bielok, žĺtok, lepok, ryžu, zemiaky, pomaranče, hrach, fazuľa, šošovica, pistácie mandle, atď. Celkom 32 potravín.

Keď som sa rozhodla prestať konzumovať všetky potraviny, ktoré môjmu telu škodili, približne po dvoch mesiacoch som videla na koži prvé výsledky. Akné zmizlo, ekzém sa mi zlepšil. Trápilo ma však: Ako nahradiť všetky tieto potraviny? Ako variť aj piecť bez toho, aby som nebola hladná? Existujú vôbec náhrady? Kde ich zoženiem? Našla som riešenie a tak nastal čas, aby som sa o svoje skúsenosti podelila s vami.

Rozhodla som sa o svoje skúsenosti podeliť v eBooku Zatočte s potravinovou intoleranciou - Nahraďte stravu, ktorá vám škodí a zbavte sa zdravotných problémov, aby ste aj vy mohli viesť plnohodnotný život, po akom túžite.

 • Naučíte sa, ako strava ovplyvňuje váš organizmus.
 • Naučím vás ako správne nahrádzať potraviny pri potravinovej intolerancii.
 • Ukážem vám spôsoby, ako sa lokálne starať o ekzém bez míňania peňazí za drahé mastičky a krémy.
 • Začnete plnohodnotne napriek potravinovej intolerancii.

Predstavte si, aké by to bolo, keď sa vďaka správnej strave zbavíte zdravotných problémov.

Je to úžasne oslobodzujúce 🙂

Vnímate konečne svoje telo bez toho, aby ste hladovali. Zároveň sa tešíte zo života! 🙂

Keďže som prečítala už veľa literatúry na tému zdravého stravovania, obávala som sa jedného: text bude príliš odborný, technický. No tento e-book od Dagmar ma príjemne prekvapil! Číta sa veľmi ľahko, má dobre vystavanú štruktúru. Je doplnený o zábavné ilustrácie a vlastné fotografie. Vďaka podrobnému popísaniu alternatívnych potravín som objavila aj nové pojmy! Už som sa stretla s potravinami ako sú batát, kokosová múka či pšeno. No netušila som o existencii ciroku, perlivého jačmeňa či karobu. E-book ma riadne nakopol k zmene vlastného stravovania – a to aj napriek tomu, že nemám výrazný ekzém alebo iné kožné trable. Preto ho odporúčam nielen tým, ktorí už ekzémom trpia. No ako prevenciu aj tým, ktorým záleží na vlastnom zdraví a celkovej fyzickej pohode.

Zuzana Šuplatováwww.zuzanasuplatova.sk

Tento eBook je pre vás, ak:

 • Trpíte potravinovými intoleranciami, ale neviete, ako jednotlivé potraviny nahrádzať, aby ste si neublížili.
 • Chceli by ste si vybudovať nový stravovací návyk, ale nie ste vo svojom novom stravovaní plne ukotvení.
 • Chcete sa naučiť počúvať vlastné telo, liečiť príčinu a nepotláčať príznaky.

Koľko eBook stojí?

Cena eBooku je 39 €

Pokým som našla primerané nutričné náhrady za potraviny, ktoré mi spôsobovali intoleranciu, stálo ma to veľa pokusov, omylov a nemalé peniaze investované do potravín, ktoré som predtým nikdy nepoznala. Hľadala som vhodné náhrady za škodlivé potraviny, testovala som ako sa s nimi varí a teraz viem, čo čím nahradiť.

Vy už nemusíte obehávať BIO potraviny ani obchodné reťazce, aby ste zistili, čo kde zohnať. Táto cesta je vďaka mojim skúsenostiam pre vás už vyšliapaná a vy si už nemusíte s náhradami lámať hlavu.

Naučím vás správne nahrádzať široké spektrum potravín, ktoré vám kvôli potravinovej intolerancii spôsobujú ťažkosti.

Pri potravinovej intolerancii je potrebné, aby ste škodlivé potraviny z jedálnička vylúčili a následne nahradili inými, aby sa vaše telo mohlo vyčistiť. Tým upokojíte aj oslabenú črevnú stenu, cez ktorú prenikajú do tela škodlivé látky. Bola by preto škoda, aby ste svoj sen žiť plnohodnotne aj pri potravinovej intolerancii zahodili iba preto, že zatiaľ neviete, ako jednotlivé potraviny nahrádzať.

Verím, že váš sen žiť plnohodnotne každý deň napriek potravinovej intolerancii je hodný viac než len 39 euro 🙂

Cena predstavuje hodnotu 3 prednostných vyšetrení u kožného lekára a pár mastí Advantan na ekzém.

Možno si hovoríte, že tieto informácie nájdete na internete úplne zadarmo. Verím tomu, že áno, ale iba v tomto eBooku ich nájdete na jednom mieste spolu s rokmi overenými skúsenosťami a tipmi, na čo si dať pri eliminačnej diéte pozor, čomu sa vyhnúť a ako si prenastaviť myseľ na nový stravovací návyk.

Ušetríte tak niekoľko hodín dohľadávania informácii na internete, ktoré by ste vedeli efektívnejšie využiť iným spôsobom.

Pre koho eBook naopak určený nie je?

 • EBook nie je vhodný pre vás, pokiaľ sa chcete zbaviť zdravotných problémov bez zmeny stravovacích návykov.
 • Nenájdete v ňom konkrétne recepty.
 • EBook nie je pre vás vhodný, pokiaľ nie ste ochotní prijať zmenu a pracovať sami so sebou.
 • EBook neobsahuje testovanie potravinových intolerancií.

Akú máte istotu, že nahradíte úplne všetky potraviny, ktoré vám škodia?

Niektoré potraviny sa nahradiť naozaj nedajú ako napr. horčica, reďkovka a je potrebné ich vynechať. Pokiaľ ste zvyknutí pripravovať si praženicu na raňajky a škodia vám vajíčka, je jasné, že praženicu nenahradíte, ale naučíte sa pripravovať iné raňajky - bezvaječné 🙂 Pri pečení však nahradíte vajíčko spoľahlivo. A tak je to s viacerými potravinami. Veľmi bude záležať z akého uhlu svoj problém uchopíte a nájdete si dostatočnú motiváciu a silný dôvod na zmenu stravovania. Práve pre tieto prípady som si pre vás pripravila pracovný zošit a afirmácie, ktoré vám pomôžu nájsť si dostatočné silné prečo, vďaka ktorému vytrváte a budete ochotní svoje stravovacie návyky zmeniť. Zmena zdravotného stavu však nenastane zo dňa na deň. Jedná sa o dlhodobý proces.

Čo ak informácie v eBooku nebudú pre mňa prínosné?

V prípade, že informácie v eBooku pre vás nebudú prínosné, vrátim vám do 14 dní od zakúpenia peniaze v plnej výške.

Ako e-Book ohodnotili jeho čítatelia?

I když netrpím alergií, přece jen mě vztah jídlo-stav kůže velmi zajímá, protože trpím psoriázou (lupénkou). V eBooku je krásně popsané, jak k přistupovat ke kožním obtížím a naučit se je utlumit. Popisy jednotlivých potravin jsou krásně doplněné fotografiemi připravených jídel, a to velice oceňuji. Je příjemné přesně se dozvědět, jak se může člověk k jídlu postavit, vařit chutně a zábavně a přitom se aktivně léčit. Moc díky za tento eBook, který je pro mě velkou inspirací a milým průvodcem na cestě ke zdraví.

Zuzana Sochováww.stastnemamou.cz

Jako homeopatka se s ekzémem setkávám poměrně často. Vím,že je to problém vnitřní a výsev na kůži jen sekundární projev. Velmi mě překvapilo, jak v ebooku Dagmar popisuje problematiku ekzému z různých pohledů. Jsou tu konkrétní a přesné rady, názorné ukázky a také slova lékařky. Mám pocit,že Dagmar ho psala pro mě,když popisuje úskalí,kde je třeba trpělivosti :-):-) a výdrže. Ale úplně nejvíc mě dostaly obrázky zdravých jídel. Těším se, až doporučím ebook každému svému klientovi potýkajícímu se s ekzémy. Vím, že změna stravování dokáže divy a spolu s homeopatií se skvěle doplňuje.

Veronika Ježkováwww.veronikajezkova.cz lékárnice, homeopatka

Super, konečne som našla niečo, čo dokáže naozaj pomôcť pri potravinovej intolerancii/ ekzémoch a alergiách. Vedela som , že treba zmeniť stravu, ale čo mám čím nahradiť a nebyť hladná ma doteraz stáli hodiny googlenia a hľadania. Konečne som našla tento eBook, kde je všetko prehľadne spísané a pohromade. Dokonca aj s fotkami jedál, ktoré ma iba presvedčili, že diéta neznamená nechutnú a jednotvárnu stravu.

Gabika Remšíkováwww.gabikaremsikova.sk

K eBooku dostanete odo mňa naviac tieto 3 bonusy:

Motivačný pracovný zošit v elektronickej podobe

Keď sa vydáte na svoju cestu, nie vždy sa stretnete s pochopením okolia. Pripravila som si preto pre vás pracovný zošit, ktorý vám pomôže vybudovať si silné prečo, vďaka ktorému budete mať silnú motiváciu vydržať a dosiahnuť vo vašom zdravotnom stave optimálne výsledky.

Podporné afirmácie v elektronickej podobe

Povedzte si vo svojej hlave sami pre seba tieto vety: Toto jedlo mi zase iba ublíži. Táto diéta je zbytočná. Ako sa pri týchto slovách cítite? Verím tomu, že to asi vaše presvedčenie nezdvihlo.

Všetko začína v prvom rade v našej hlave, sila myšlienok je nepopierateľná. Naše myšlienky vedú ku slovám, slová zase ku činom a každá jedna prekážka začína v prvom rade v našej mysli. Afirmácie sú v krásnej farebnej podobe, ktorú si môžete v zápätí vytlačiť a pripomínať si svoj nový stravovací návyk.

Exemplárna ukážka reportu z testovania potravinových intolerancii v elektronickej podobe

Možno ste sa už dali vytestovať a smutne pozeráte na červené a žlté potraviny, ktoré vám v reporte vyskočili. Na vlastnom reporte potravinových intolerancii vás naučím vás, ako správne potraviny nahrádzať, aby ste svoj zdravotný stav skutočne zlepšili.

Takže pokiaľ ste ochotní urobiť veľkú zmenu pre svoje zdravie a chcete sa naozaj cítiť lepšie, kúpte si eBook teraz ihneď.

V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou ma kontaktujte na dagmar@dagmarcanigova.sk

Dagmar Čanigová