• Otestovali vám potravinové intolerancie, ale neviete, čo ďalej?
 • Chceli by ste viesť plnohodnotný život aj pri potravinovej intolerancii?
 • Túžite sa cítiť skvele vo svojom tele a pritom sa pomocou stravy zbaviť zdravotných ťažkostí?

Dlhé roky ma trápil ekzém kvôli intolerancii na laktózu a myslela som si, že jediným riešením sú kortikoidy. Napriek tomu, že som mliečne výrobky úplne vysadila, ekzém mi bez kortikoidov nezmizol. Dokázala som sa ho úspešne zbaviť pomocou stravy

Som spokojná, sebavedomejšia, plná energie a hlavne už nemusím v lete nosiť dlhé oblečenie, aby mi zakrývalo ekzém. Ešte pred pár rokmi to tak nebolo.

V apríli 2016 som sa nechala vytestovať na potravinové intolerancie a zistili mi intoleranciu na: kravské, ovčie, kozie mlieko, bielok, žĺtok, lepok, ryžu, zemiaky, pomaranče, hrach, fazuľa, šošovica, pistácie mandle, atď. Celkom 32 potravín.

Keď som sa rozhodla prestať konzumovať všetky potraviny, na ktoré si moje telo tvorilo intoleranciu, približne po dvoch mesiacoch som videla na koži prvé výsledky. Akné zmizlo, ekzém sa mi zlepšil. Trápilo ma však:

Ako nahradiť všetky tieto potraviny? Ako si dlhodobo udržať tento životný štýl, keď si hlava stále ide svoje? Ako variť aj piecť bez toho, aby som nebola hladná? Existujú vôbec náhrady? Kde ich zoženiem? Našla som riešenie a tak nastal čas, aby som sa o svoje skúsenosti podelila s vami.

Rozhodla som sa o svoje skúsenosti podeliť v eBooku Zatočte s potravinovou intoleranciou - Nahraďte stravu, ktorá vám škodí a zbavte sa zdravotných problémov, aby ste aj vy mohli viesť plnohodnotný život po akom túžite.

 • Naučíte sa vnímať vlastné telo a pochopíte, ako strava ovplyvňuje váš organizmus.
 • Naučíte sa, ako správne nahrádzať potraviny pri potravinovej intolerancii, aby sa jedlo stalo vaším liekom.
 • Pomocou eBooku a jeho bonusov si nájdete váš osobný jedinečný dôvod, vďaka ktorému sa nevzdáte a budete chcieť pokračovať aj v ťažkých chvíľach.
 • Začnete konečne plnohodnotne žiť napriek potravinovej intolerancii.

Predstavte si, aké to je, keď sa pomocou stravy zbavíte zdravotných problémov a naučíte sa počúvať vlastné telo.

Je to úžasne oslobodzujúce 🙂

Vnímate konečne svoje telo bez toho, aby ste hladovali. Zároveň mu viete poskytnúť to, čo potrebuje! 🙂

Super, konečne som našla niečo, čo dokáže naozaj pomôcť pri potravinovej intolerancii/ ekzémoch a alergiách. Vedela som , že treba zmeniť stravu, ale čo mám čím nahradiť a nebyť hladná ma doteraz stáli hodiny googlenia a hľadania. Konečne som našla tento eBook, kde je všetko prehľadne spísané a pohromade. Dokonca aj s fotkami jedál, ktoré ma iba presvedčili, že diéta neznamená nechutnú a jednotvárnu stravu.
Gabika Remšíkováwww.gabikaremsikova.sk

Tento eBook je pre vás, ak:

 • Nechali ste sa otestovať na potravinové intolerancie, ale neviete, ako jednotlivé potraviny nahrádzať, aby ste si neublížili.
 • Chceli by ste si vybudovať nový stravovací návyk, ale nie ste vo svojom novom stravovaní plne ukotvení.
 • Chcete sa naučiť počúvať vlastné telo, liečiť príčinu a nepotláčať príznaky.

Čo presne v eBooku nájdete?

Koľko eBook stojí?

Cena eBooku je 39 EUR

EBook obsahuje praxou overené informácie, ktoré by ste ťažko zháňali na internete. Rovnako je to aj s náhradami. Môžete sa vydať na prieskum, ktoré potraviny čím nahrádzať - ako sa stravovať pri kombinácii napr. intolerancie na laktózu a bielkovinu kravského mlieka, ako sa stravovať pri intolerancii na pivovarské kvasnice, čo jesť pri intolerancii na gliadín, ryžu či vaječný bielok.

Už nemusíte obehávať BIO potraviny ani obchodné reťazce, aby ste zistili, čo kde zohnať. Táto cesta je vďaka mojim skúsenostiam pre vás už vyšliapaná a vy si už nemusíte s náhradami lámať hlavu. Naučím vás správne nahrádzať široké spektrum potravín, ktoré vám kvôli potravinovej intolerancii spôsobujú ťažkosti.

EBook síce nie je kniha, ktorú si môžete fyzicky chytiť, ale výskumy a poznatky neustále napredujú. Informácie v eBooku pravidelne aktualizujem, takže sa k vám vždy dostanú relevatné informácie bez toho, aby ste museli opakovane za produkt platiť.

Pri potravinovej intolerancii je potrebné, aby ste potraviny, na ktoré si vaše telo tvorí protilátky z jedálnička vylúčili a následne nahradili inými. Telo tak dokáže spustiť vlastný detoxikačný a regeneračný proces. Upokojí sa tým aj oslabená črevná sliznica, ktorá v dôsledku dlhodobého oslabenia prepúšťa do tela toxíny.

Jesť to, čo vám spôsoboje ťažkosti, je ako šoférovať auto so zatiahnutou ručnou brzdou. Nikdy nedosiahnete optimálne výsledky, pokým tu brzdu skutočne neodtiahnete. Bola by preto škoda, aby ste svoj sen žiť plnohodnotne aj pri potravinovej intolerancii zahodili iba preto, že zatiaľ neviete, ako jednotlivé potraviny správne nahrádzať.

Verím, že váš sen žiť plnohodnotne každý deň napriek potravinovej intolerancii je hodný viac než len 39 euro 🙂

Cena predstavuje hodnotu 3 prednostných vyšetrení u kožného lekára a pár mastí Advantan na ekzém.

Možno si hovoríte, že tento životný štýl nie je z dlhodobého hľadiska udržateľný a vyskakujú vám rôzne ALE vo vašej mysli. Liečba stravou je možná a v praxi vyskúšaná. Jediné, čo potrebujete vedieť je, čo vám škodí.

V eBooku vás prevediem nielen správnymi náhradami, ale posvietime si aj na predsudky a strachy, ktoré spolu prekonáme.

Zistíte, že v tom nie ste sami.

Pre koho eBook naopak určený nie je?

 • EBook nie je vhodný pre vás, pokiaľ sa chcete na vaše zdravotné ťažkosti tabletku, tú odo mňa, žiaľ, nedostanete.
 • Nenájdete v ňom konkrétne recepty, tie pre vás mám v eBooku Jedlo ako ako liek - 50+ receptov pri potravinovej intolerancii.
 • EBook nie je pre vás vhodný, pokiaľ chcete výsledky zo dňa na deň.
 • EBook nie je pre vás vhodný, pokiaľ ste neabsolvovali test potravinových intolerancii a neviete tým pádom, čo vám škodí.

Mám rôzne kombinácie potravinových intolerancii. Bude tento eBook vhodný aj pre mňa?

Áno. Tento eBook bol vytvorený práve preto, aby ste informácie pri rôznych druhoch potravinových intolerancii a ich kombinácii mohli využiť každý deň v praxi. Môže sa pritom jednať o intolerancie napr. na ryžu, zemiaky, kravské, ovčie, kozie, mlieko, gliadín, pšenicu, jačmeň, pivovarské či pekárenské kvasnice, kola orech a i.

Bojím sa, že nebudem eBooku rozumieť. Nie je príliš odborný?

Na otázku vám odpovie najlepšie táto recenzia:
Keďže som prečítala už veľa literatúry na tému zdravého stravovania, obávala som sa jedného: text bude príliš odborný, technický. No tento e-book od Dagmar ma príjemne prekvapil! Číta sa veľmi ľahko, má dobre vystavanú štruktúru. Je doplnený o zábavné ilustrácie a vlastné fotografie. Vďaka podrobnému popísaniu alternatívnych potravín som objavila aj nové pojmy! Už som sa stretla s potravinami ako sú batát, kokosová múka či pšeno. No netušila som o existencii ciroku, perlivého jačmeňa či karobu. E-book ma riadne nakopol k zmene vlastného stravovania – a to aj napriek tomu, že nemám výrazný ekzém alebo iné kožné trable. Preto ho odporúčam nielen tým, ktorí už ekzémom trpia. No ako prevenciu aj tým, ktorým záleží na vlastnom zdraví a celkovej fyzickej pohode.
Zuzana Šuplatováwww.zuzanasuplatova.sk

Mám nielen intolerancie, ale aj peľovú a potravinovú alergiu, pomôže mi váš eBook?

Určite áno. V EBooku sú navyše k dispozícii aj detailné zoznamy skrížených alergických a intolerančných reakcií. V praxi to znamená, že môžete skrížene reagovať na určité potraviny, ktoré majú podobné peľové zloženie alebo majú príbuznosť v jednej čeladi. Tieto informácie sa vám zídu najmä vtedy, pokiaľ nerozumiete, prečo po niektorých jedlách ostávate zahlienení alebo vám test potravinových intolerancii zaznamenal hraničné alebo zvýšené protilátky na potravinu, ktorú ste predtým dlhodobo alebo nikdy nekonzumovali.

Akú mám istotu, že nahradím úplne všetky potraviny, ktoré mi škodia?

Niektoré potraviny sa nahradiť naozaj nedajú ako napr. horčica, reďkovka a je potrebné ich jednoducho z jedálnička vylúčiť. Pokiaľ ste zvyknutí pripravovať si praženicu na raňajky a škodí vám vaječný bielok, je jasné, že praženicu nenahradíte, ale naučíte sa pripravovať iné raňajky - bezvaječné 🙂 Pri pečení však nahradíte vajíčko spoľahlivo. A tak je to s viacerými potravinami. Veľmi bude záležať z akého uhlu svoj problém uchopíte a nájdete si dostatočnú motiváciu a silný dôvod na zmenu stravovania. Práve pre tieto prípady som si pre vás pripravila pracovný zošit, ktorý vám pomôže správne sa naladiť na vašu diétu, nájsť si svoje silné prečo a prekonať prekážky, ktoré vám vnútorne bránia vykročiť na vašu cestu. Zmena zdravotného stavu však nenastane zo dňa na deň. Jedná sa o dlhodobý proces.

Čo ak informácie v eBooku nebudú pre mňa prínosné?

V prípade, že informácie v eBooku pre vás nebudú prínosné, vrátim vám bez akejkoľvek otázky do 14 dní od zakúpenia peniaze v plnej výške.

Ako eBook ohodnotili jeho čitatelia?

I když netrpím alergií, přece jen mě vztah jídlo-stav kůže velmi zajímá, protože trpím psoriázou (lupénkou). V eBooku je krásně popsané, jak k přistupovat ke kožním obtížím a naučit se je utlumit. Popisy jednotlivých potravin jsou krásně doplněné fotografiemi připravených jídel, a to velice oceňuji. Je příjemné přesně se dozvědět, jak se může člověk k jídlu postavit, vařit chutně a zábavně a přitom se aktivně léčit. Moc díky za tento eBook, který je pro mě velkou inspirací a milým průvodcem na cestě ke zdraví.
Zuzana Sochováww.stastnemamou.cz
Jako homeopatka se s ekzémem setkávám poměrně často. Vím,že je to problém vnitřní a výsev na kůži jen sekundární projev. Velmi mě překvapilo, jak v ebooku Dagmar popisuje problematiku ekzému z různých pohledů. Jsou tu konkrétní a přesné rady, názorné ukázky a také slova lékařky. Mám pocit,že Dagmar ho psala pro mě,když popisuje úskalí,kde je třeba trpělivosti :-):-) a výdrže. Ale úplně nejvíc mě dostaly obrázky zdravých jídel. Těším se, až doporučím ebook každému svému klientovi potýkajícímu se s ekzémy. Vím, že změna stravování dokáže divy a spolu s homeopatií se skvěle doplňuje.
Veronika Ježkováwww.veronikajezkova.cz lékárnice, homeopatka

K eBooku dostanete odo mňa naviac tieto bonusy:

Motivačný pracovný zošit v elektronickej podobe

Keď sa vydáte na svoju cestu, nie vždy sa stretnete s pochopením okolia. V niektorých prípadoch, nebudete vedieť ako dlhodobo udržať svoj životný štýl. V tom vám bude nápomocný motivačný pracovný zošit, ktorý vám pomôže nájsť a vybudovať si silné prečo, vďaka ktorému budete mať silnú motiváciu vydržať a dosiahnuť vo vašom zdravotnom stave optimálne výsledky.

Podporné afirmácie v elektronickej podobe

Povedzte si vo svojej hlave sami pre seba tieto vety: Toto jedlo mi zase iba ublíži. Táto diéta je zbytočná. Ako sa pri týchto slovách cítite? Verím tomu, že to asi vaše presvedčenie nezdvihlo.

Všetko začína v prvom rade v našej hlave, sila myšlienok je nepopierateľná. Naše myšlienky vedú ku slovám, slová zase ku činom a každý jeden úspech rovnako ako aj neúspech začína v prvom rade v našej mysli. Afirmácie sú v krásnej farebnej podobe, ktorú si môžete v zápätí vytlačiť a pripomínať si svoj nový stravovací návyk.

Exemplárna ukážka reportu z testovania potravinových intolerancii v elektronickej podobe

Otestovali vám potravinové intolerancie a vy smutne a zmätene bez ďalších potrebných informácii pozeráte na potraviny označené žltou a červenou farbou? Naučím vás, ako správne potraviny nahrádzať pri širokej škále potravinových intolerancii. Naučíte sa po akom čase a ktoré potraviny opäť zaradiť do jedálnička, ktorým potravinám sa budete musieť vyhýbať a ďalšie cenné informácie, ktoré vám budú vždy nápomocné.

Špeciálny eBook Ako sa lokálne starať o ekzém

Tento eBook oceníte pokiaľ vy sami alebo niekto vo vašej rodine trpí atopickou dermatitídou. Pri liečbe stravou sa vám príznaky spočiatku môžu rapídne zhoršiť, je to z toho dôvodu, že cez kožu sa všetky nazhromaždené toxíny tlačia von. Informácie v eBooku sú prvou pomocou, ktorá vám pomôže lokálne sa starať o ekzém. Jedná sa v prvom rade o doplnok, ako sa o ekzém starať lokálne pri eliminačnej diéte.

Členstvo v podpornej skupine na Facebooku

Možno máte pocit, že takýmto štýlom sa nestravuje nikto. Je nás naopak mnoho. Táto skupina slúži na vzájomnú podporu a pýtanie dotazov, ktoré vám nie sú v súvislosti s vašou diétou jasné. Počas členstva v skupine, ktoré máte už navždy, máte moju neustálu plnú podporu a kedykoľvek sa ma môžete spýtať na všetko, čo je vám nejasné.

Pokiaľ chcete urobiť veľkú zmenu a nie je vám ľahostajné vaše zdravie, kúpte si eBook hneď teraz.

V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou ma kontaktujte na dagmar@dagmarcanigova.sk
Dagmar Rakovická Čanigová